عاشق جهان هستم، چون ... | پنجاه دلیل برای دوست داشتن جهان

سیاره زمین فوق العاده زیباست و مدارک این زیبایی و شگفتی های مرتبط با آن در سرتاسر این سیاره به وفور یافت می شود تا باعث شود شما نیز بگویید "جهان را دوست دارم"، "عاشق جهان هستم". در این مطلب به ذکر پنجاه تا از دلایل دوست داشتن جهان و در حقیقت جهانی که در آن زندگی می کنیم پرداخته ایم، دلایلی که می توانند افزایش یابند و به رقمی بیش از این برسند. با ما همراه باشید:پنجاه دلیل برای دوست داشتن جهان / عاشق جهان هستم، چون ..

دلیل پنجاهم : صخره بزرگ متئورا

عاشق جهان هستم؛ زیرا اقدامات سخت و طاقت فرسایی که راهبان یونانی در جستجوی تنهایی و انزوا بر خود تحمیل کردند تا صومعه های شگفت انگیز متئورا Meteora را روی این صخره بزرگ بسازند، باعث شد قدرت جستجوی سکوت را در دنیای شلوغ و پر سر و صدای امروزی درک کنم.
لورل رابینز ، بی بی سیدلیل پنجاهم : صخره بزرگ متئورا

دلیل چهل و نهم : ماچو پیچو

جهان را دوست دارم؛ زیرا در یک لحظه بی نظیر درشهر ماچو پیچو Machu Picchu، به یاد آوردم که جهان ما نه تنها به طرز بی نظیری زیباست، بلکه می تواند بسیار مفرح و غافلگیر کننده باشد.
ماتیو لانگ، بی بی سیدلیل چهل و نهم : ماچو پیچو

دلیل چهل و هشتم : هیمالیا

یکی از دلایل دوست داشتن جهان من هیمالیاست؛ زیرا خوابیدن در ارتفاعات هیمالیا Himalayas، چشم دوختن به کوه اورست Everest ، درست یک روز قبل از آن زلزله وحشتناک، به من یاد آوری کرد که هیچ چیز دائمی نیست و طبیعت سزاوار این است که بالاترین درجه احترام را نسبت به آن روا داریم.
ملیسا آرنوت ، کوهنورددلیل چهل و هشتم : هیمالیا

دلیل چهل و هفتم : پاریس

عاشق جهان هستم؛ زیرا می توانم به امید پیدا کردن جوانی درونم، یک سفر پر احساس به مکانی که چهل سال پیش زندگی ام را تغییر داد داشته باشم و وقتی به آنجا رسیدم کشف کنم که این جوان درونم تمامی این سال ها در پاریس زندگی می کرده است؛ دقیقا همانطوری که پاریس در تمامی این سال ها درون من زندگی می کرده است.
دان جورج ، بی بی سی دلیل چهل و هفتم : پاریس

دلیل چهل و ششم : قطب

جهان را دوست دارم؛ زیرا ما با خرس های غول پیکر در قطب قدم زدیم و متوجه شدیم زندگی روی زمین چقدر می تواند آسیب پذیر و ارزشمند باشد. خرس قطبی به عنوان سمبل قدرت در یک محیط شکننده و آسیب پذیر در ذهن ما تداعی شده است.
دیو و دب کوربی ، بی بی سیدلیل چهل و ششم : قطب

دلیل چهل و پنجم : جنگل های سییرا نوادا

یکی از دلایل دوست داشتن جهان، جنگل های سییرا نواداست! زیرا سرتاسر جنگل های کوه سییرا نوادا Sierra Nevada در کلمبیا به سمت شهر گمشده Lost City را بهمراه یک راهنمای بومی طی کردم و متوجه شدم که ما و طبیعت به هم متصل هستیم.
آدری اسکات ، بی بی سیدلیل چهل و پنجم : جنگل های سییرا نوادا

دلیل چهل و چهارم : ماداگاسکار

عاشق جهان هستم؛ زیرا تماشا کردن لنج ها و قایق های بادبانی ماداگاسکار Madagascar که با اولین زمزمه های باد صبح، شروع به حرکت می کردند و دیدن ملوانان آنها که می خندیدند و خوشحالی می کردند، به من یادآوری کرد که خوشحالی در ساده ترین لحظات یافت می شود.
دایان سلکرک ، بی بی سیدلیل چهل و چهارم : ماداگاسکار

دلیل چهل و سوم : کاپادوسیه

جهان را دوست دارم؛ زیرا وقتی نصیحت هایی که می گفتند بازدید از کاپادوسیه Cappadocia در ترکیه در فصل زمستان اصلا خوب نیست را نادیده گرفتیم و به آنجا سفر کردیم، ابرها به طرز معجزه آسایی کنار رفتند و من و همسرم به سرعت به مرتفع ترین جای ممکن رفتیم و این چشم انداز جادویی سپید رنگ و با ارزش را تماشا کردیم.
کلی فیلیپس بیدل ، بی بی سی دلیل چهل و سوم : کاپادوسیه

دلیل چهل و دوم : غذا های ایتالیایی

جهان را دوست دارم؛ زیرا بازدید و ادای احترام به هزاران جعبه چوبی حاوی پنیر سنتی پارمژان (پارمزان) Parmigiano-Reggiano باعث شد تاثیر خوش طعم غذا های ایتالیایی در سرتاسر جهان را به طور کامل درک و تحسین کنم.
لولا آکینمید ، بی بی سیدلیل چهل و دوم : غذا های ایتالیایی

دلیل چهل و یکم : کوه آرتور

یکی از دلایل دوست داشتن جهان، کوه آرتور است! زیرا هیچ گاه به گیاهان اهمیت نمی دادم تا این که به قله کوه آرتور Mt Arthur در نیوزیلند رفتم و پیرمردی برایم از ویژگی های خاص تک تک گیاهان کوچک آن منطقه (مانند این گیاه کوچک سرسخت) که تمامی دشت های اطراف را پوشانده بودند صحبت کرد و این باعث شد تنوع عظیم و فوق العاده زندگی در یکی از سخت ترین محیط ها را حس کنم.
نائومی آرنولد ، بی بی سی دلیل چهل و یکم : کوه آرتور

دلیل چهلم : ایرلند

عاشق جهان هستم؛ زیرا با وجود این که هیچ گونه برنامه و نقشه ای برای بازدید از ایرلند نداشتم، به ایرلند رفتم و در یک بازید بدون برنامه از قلعه بیر Birr Castle، به طور اتفاقی به قدیمی ترین پل معلق آهنی این کشور برخوردم که در حدود سال 1810 ساخته شده بود.
الیسون بوساکا ، بی بی سی دلیل چهلم : ایرلند

دلیل سی و نهم : برنینگ من

جهان را دوست دارم؛ زیرا به برنینگ من Burning Man رفتم و متوجه شدم که جادو، در حقیقت، واقعیت دارد (برنینگ من به معنی مرد سوزان، یک جشنواره سالانه است که به مدت یک هفته در بیابان «بلک راک» در شهری با نام «شهر صخره سیاه» یا بلک راک سیتی، در ایالت نوادای آمریکا برگزار می شود و اختتامیه این جشنواره با سوزاندن یک مرد حصیری بزرگ یا سازه های مشابه با آن همراه است).
برد کوهن ، بی بی سیدلیل سی و نهم : برنینگ من

دلیل سی و هشتم : شناخت انسان های جدید (مردم ایران)

حتی یکی از دلایل دوست داشتن جهان می تواند شناخت مردم ایران باشد!! زیرا برخلاف توصیه دوستان و خانواده به ایران رفتم و با انسان هایی مواجه شدم که صمیمی ترین و دوست داشتنی ترین انسان هایی بودند که در طول تمامی سفرهایم دیده بودم. آنها از شما مراقبت می کنند، به شما غذا می دهند و نقش یک راهنمای سفر فوق العاده را برایتان بازی می کنند. شناخت انسان های جدید، افق های جدیدی به روی شما می گشاید.
ریچ دیوی ، جهانگرددلیل سی و هشتم : شناخت انسان های جدید (مردم ایران)

دلیل سی و هفتم : مدار 83 درجه شمالی

عاشق جهان هستم؛ زیرا در یک صبح بسیار سرد در مدار 83 درجه شمالی 83rd parallel (دایره ای از عرض جغرافیایی که در 83 درجه شمالی خط استوا و در قطب شمال قرار دارد)، مشرف به اقیانوس یخ زده آرکتیک Arctic Ocean (اقیانوس منجمد شمالی) ایستادم و با شگفتی تمام، ظاهر شدن خورشید در افق و کنار زدن شنل شب قطبی را تماشا کردم.
اندی ایساکسون ، بی بی سیدلیل سی و هفتم : مدار ۸۳ درجه شمالی

دلیل سی و ششم : کروکودیل ها

جهان را دوست دارم؛ زیرا دنبال کردن راه پدرم Steve Irwin و ادامه دادن تحقیقاتش در مورد کروکودیل ها و مطالعه بزرگ ترین خزندگان جهان به من اجازه می دهد که از آنها برای این نسل و نسل های بعد محافظت کنم. تماشا کردن، تجربه کردن و لمس کردن این دایناسور های امروزی، قلب انسان را تحت تاثیر قرار می دهد.
بیندی اروین ، بازیگر و طرفدار حفظ محیط زیستدلیل سی و ششم : کروکودیل ها

دلیل سی و پنجم : شکوفه های ژاپنی

یکی از دلایل دوست داشتن جهان، شکوفه های ژاپنیند! زیرا همیشه می توان در جاهایی که اصلا انتظار آن را نداری، زیبایی را پیدا کنی. مانند آن کانال پر از ساکورا sakura (شکوفه های ژاپنی) در میانه یک محله مسکونی و آرام شهر توکیو.
سلیا ناکس ، بی بی سیدلیل سی و پنجم : شکوفه های ژاپنی

دلیل سی و چهارم : طعم غذا

عاشق جهان هستم؛ زیرا از منطقه Sti Fadma در مراکش بازدید کردم و زن های فوق العاده ای را دیدم که از روش های سنتی برای تولید یک نوع روغن استفاده می کردند. این ملاقات به من یادآوری کرد که غذا فقط طعم آن نیست، بلکه خاطره ایست که از یک ملاقات ویژه به یاد می ماند.
ژان فیلیپ بلاندت ، آشپز دلیل سی و چهارم : طعم غذا

دلیل سی و سوم : یخچال های کانادا

جهان را دوست دارم؛ زیرا در پارک ملی بانف Banff National Park در کانادا، هر قطره آبی که نوشیدم از یخچال های عظیم اطراف سرچشمه گرفته بود.
کارول پترسون ، بی بی سیدلیل سی و سوم : یخچال های کانادا

دلیل سی و دوم : اورشلیم

عاشق جهان هستم؛ زیرا زمانی که روز تولدم را به همراه یک دوست در اورشلیم و بزرگ ترین گنبد جهان می گذراندم، متوجه شدم که احساس مهم نبودن نیز بسیار پر اهمیت است.
آن بیب ، بی بی سی

اورشلیم

دلیل سی و یکم : فستیوال Oktoberfest

جهان را دوست دارم، زیرا زمانی که به جشن پاییزی Oktoberfest در مونیخ رفتم، به یاد آوردم که چقدر دوستانم و خوشگذرانی با آنها را دوست دارم.
جاناتان اسکات ، مجری تلویزیوندلیل سی و یکم : فستیوال Oktoberfest

دلیل سی ام : بودن با یکدیگر

عاشق جهان هستم؛ زیرا این تصویر به یادم می آورد که هر کجا که باشی، آدم هایی که زمانت را با آنها می گذرانی هستند که هر لحظه را به لحظه های با ارزش و خاطره انگیز تبدیل می کنند. در این تصویر، ما مشغول لذت بردن از هوای تمیز و عالی، موسیقی، کوه ها، شیرینی کبابی مارشمالو و بودن با یکدیگر هستیم.
درو اسکات ، مجری تلویزیون دلیل سی ام : بودن با یکدیگر

دلیل بیست و نهم : ساعت زنگ دار طبیعت

یکی از دلایل دوست داشتن جهان ساعت زنگ دار طبیعت است! وقتی در اردوگاهمان روی سطح یخزده دریاچه Lake Khovsgol در شمالمغولستان، آفتاب در حال طلوع کردن بود، با صدای جیر جیر، ترق توروق و شکسته شدن یخ از خواب بیدار می شدم: زیباترین و به یاد ماندنی ترین ساعت زنگداری که در زندگی تجربه کردم.
استفن فیبز ، بی بی سیدلیل بیست و نهم : ساعت زنگ دار طبیعت

دلیل بیست و هشتم : دورهمی fika

عاشق جهان هستم ؛ زیرا در کشور سوئد، همیشه برای fika (دورهمی برای نوشیدن چای و قهوه) وقت هست. زمان خاصی برای استراحت روزانه که به مرتبط شدن با دوستان، نوشیدن نوشیدنی های داغ و خوردن شیرینی (مانند این شیرینی دارچینی ترد و خوشمزه در تصویر) اختصاص دارد.
آن بیناس ، بی بی سی دلیل بیست و هشتم : دورهمی fika

دلیل بیست و هفتم : آبشار ویکتوریا

جهان را دوست دارم؛ زیرا آبشار ویکتوریا را دیدم و زیبایی ناب سیاره فوق العاده مان را تجربه کردم و کاملا شگفت زده و بهت زده شده بودم.
اید آدپیتان ، بی بی سیدلیل بیست و هفتم : آبشار ویکتوریا

دلیل بیست و ششم : کروکودیل ها

یکی از دلایل دوست داشتن زمین کروکدیل ها هستند!! زیرا وقتی در کشور کوبا، با ترسم از کروکودیل ها روبرو شدم و با آن مقابله کردم، یک نوع احترام و عشق خاص برای این جانوران باستانی در وجودم شعله ور شد.
لیا بارت ، بی بی سی دلیل بیست و ششم : کروکودیل ها

دلیل بیست و پنجم : مردم فلسطین

عاشق جهان هستم؛ زیرا در یکی از بدنام ترین و ناامید ترین مکان های جهان، مردمی وجود دارند که ناامید نمی شوند و تسلیم نمی گردند. این زن اهل فلسطین، هر روز در ازای مبلغ بسیار ناچیز برای یک کیترینگ که توسط زنان و برای زنان تاسیس شده است کار می کند. او به من گفت که بدون این کار، قادر نخواهد بود سه کودک خود را سیر کند و آنها را به مدرسه بفرستد.
اندرو زیمرن ، مجری تلویزیون و آشپزدلیل بیست و پنجم : مردم فلسطین

دلیل بیست و چهارم : خیابان های نیویورک

جهان را دوست دارم؛ زیرا به آرزویم برای عکاسی در خیابان های شهر نیویورک رسیدم. شهر نیویورک، یک سالن تئاتر روباز که انسان ها در آن با تمامی مشکلات زندگی و لحظه های پر از عشق، زندگی می کنند.
سیمون گریف ، عکاسدلیل بیست و چهارم : خیابان های نیویورک

دلیل بیست و سوم : طبیعت

یکی از دلایل دوست داشتن جهان طبیعت است. زیرا گاهی اوقات شما نیاز دارید که طبیعت به شما یادآوری کند که چقدر کوچک هستید.
اندی گرامر ، خواننده و ترانه سرادلیل بیست و سوم : طبیعت

دلیل بیست و دوم : شکوه حیات وحش

عاشق جهان هستم؛ زیرا در لحظه ای که یک گوریل کوهستان با چشمان سرخ رنگ و پرنفوذ خود، مستقیما به چشمانم نگاه کرد و به روحم خیره شد، شکوه و برتری طبیعت و حیات وحش را دریافتم.
آنیشا شاه ، بی بی سیدلیل بیست و دوم : شکوه حیات وحش

دلیل بیست و یکم : غذاهای ویتنامی

جهان را دوست دارم؛ زیرا در ویتنام، همیشه دلیلی برای شکستن رژیم غذایی و موکول کردن آن به فردا پیدا می شود.
جس لی ، بی بی سیدلیل بیست و یکم : غذاهای ویتنامی

دلیل بیستم : مکان های ناشناخته

یکی از دلایل دوست داشتن زمین کشف جاهای ناشناخته است؛ زیرا کوه های قزاقستان را سوار بر اسب پیمودم! این کار باعث شد متوجه شوم حتی ناشناخته ترین مکان ها زیبا هستند و داستان های فوق العاده ای برای گفتن دارند.
بنجامین زند ، بی بی سیدلیل بیستم : مکان های ناشناخته

دلیل نوزدهم : دانه های کاکائو

عاشق جهان هستم؛ زیرا در پرو، برخی از بهترین انواع دانه های کاکائو پرورش داده می شود. بی صبرانه منتظرم که این دانه های کاکائو به کارخانه ام برسند و شما بتوانید شکلاتی که از آنها تولید می کنم را مزه کنید.
ژاک تورس ، شیرینی پزدلیل نوزدهم : دانه های کاکائو

دلیل هجدهم : خیابان های آشفته و شلوغ

جهان را دوست دارم؛ زیرا وقتی در شهر داکا (بنگلادش) سوار یک ریکشا شدم و میلیون ها انسان را در حال رفت و آمد و انجام بیزنس خودشان در یک موقعیت تقریبا غیر ممکن دیدم، کشف کردم که در خیابان های زیبای آشفته و شلوغ، یک ریتم خاص وجود دارد.
تنویر بدل ، عکاسدلیل هجدهم : خیابان های آشفته و شلوغ

دلیل هفدهم : ساندویچ مکزیکی

یکی از دلایل دوست داشتن جهان ساندویچ مکزیکی است!! زیرا در شهر گوآدالاجارا Guadalajara در مکزیک، متوجه شدم که هیچ چیز در دنیا به اندازه یک ساندویچ خوشمزه، تند و سوزان torta ahogada خوش طعم نیست.
سارا فلدبرگ ، بی بی سیدلیل هفدهم : ساندویچ مکزیکی

دلیل شانزدهم : جاده ماوی

عاشق جهان هستم ؛ زیرا بعد از جنگ با سرگیجه و حال بد در ماشین، بخاطر پیچ های جاده ماوی به هانا، به سواحلی با شن های سرخ رنگ و آب های آبی رنگ رسیدیم.
تاونی کلارک ، بی بی سیدلیل شانزدهم : جاده ماوی

دلیل پانزدهم : چیز های بسیار برای یاد گرفتن

جهان را دوست دارم؛ زیرا وقتی یک دختر بچه کوچک سه ساله از قبیله ساتان Tsaatan در شمال مغولستان به من یاد داد که چگونه گوزن سواری کنم، متوجه شدم که هنوز چیز های زیادی هستند که باید یاد بگیرم.
جرید سالم ، بی بی سیدلیل پانزدهم : چیز های بسیار برای یاد گرفتن

دلیل چهاردهم : تبادل فرهنگی

عاشق جهان هستم؛ زیرا بعد از صرف غذا در یک رستوران خانوادگی ژاپنی در توکیو، برای آنها خامه شکلاتی درست کردم و این احساس به من دست داد که بخشی از یک تبادل فرهنگی بزرگ هستم.
فیل روزنتال ، نویسنده و تهیه کننده تلویزیونیدلیل چهاردهم : تبادل فرهنگی

دلیل سیزدهم : تماشای حیات وحش

جهان را دوست دارم ؛ زیرا گذراندن چهار روز بین پنگوئن ها، فک ها و سمور های آبی در جزیره دور افتاده اونست Unst در اسکاتلند، به من یادآوری کرد که تجربیات فوق العاده در حیات وحش به معنی حضور در یک مکان پر از انسان های دیگر نیست. تنهایی نشستن برای ساعت های متوالی و تماشا کردن گروه های پرندگان، فراموش ناشدنی است.
بن لرویل ، بی بی سیدلیل سیزدهم : تماشای حیات وحش

دلیل دوازدهم : خانه و محل زندگی ام

عاشق جهان هستم ؛ زیرا در سرتاسر جهان سفر کردم و وقتی به خانه ام برگشتم، متوجه شدم که محله خودم در لندن یکی از زیباترین مکان هایی است که در دنیا دیده ام.
جولی فالکونر ، بی بی سیدلیل دوازدهم : خانه و محل زندگی ام

دلیل یازدهم : دوستی در سفر

جهان را دوست دارم؛ زیرا در حالی که با یک گروه پنج نفره از کشور نروژ به مجمع الجزایر آرکتیک Svalbard سفر می کردم، فهمیدم دوستی یکی از حیاتی ترین نکاتی است که می تواند شما را در یک سفر طولانی نجات دهد.
تری وارد ، بی بی سیدلیل یازدهم : دوستی در سفر

دلیل دهم : پیچ های ناگهانی

عاشق جهان هستم ؛ زیرا شما می توانید در یک منطقه روستایی ایتالیا به سمتی بپیچید و به طور ناگهانی در مسیر خود با یک شهر تپه ای محسور کننده و زیبا مانند کالکاتا Calcata روبرو شوید.
دیوید فارلی ، بی بی سیدلیل دهم : پیچ های ناگهانی

دلیل نهم : جادوی عکاسی

جهان را دوست دارم؛ زیرا در نپال، از جادوی عکاسی برای پیدا کردن دوستان جدید استفاده می کردم.
ایان نیوباور ، بی بی سیدلیل نهم : جادوی عکاسی

دلیل هشتم : غواصی آزاد

عاشق جهان هستم ؛ زیرا حتی بعد از هفت ماه دریانوردی در اقیانوس هند، هنوز هم می توانم از غواصی آزاد در جزیره Reunion Island لذت ببرم؛ جایی که می توان آرامش آب، هوای عالی جاری در ریه ها و آغوش اقیانوس را احساس کرد.
آلین اسکالون ، بی بی سیدلیل هشتم : غواصی آزاد

دلیل هفتم : خواندن و رقصیدن

جهان را دوست دارم؛ زیرا وقتی در طول جشن های عید با پناهندگان در برلین بسر می بردم، متوجه شدم که انسان ها حتی در زمان مشکلات و بحران ها می توانند شادی را در خواندن و رقصیدن پیدا کنند.
کندیس والش ، بی بی سیدلیل هفتم : خواندن و رقصیدن

دلیل ششم : جاده بزرگ اقیانوسی Great Ocean Road

عاشق جهان هستم ؛ زیرا وقتی در طول جاده بی نظیر بزرگ اقیانوسی Great Ocean Road در استرالیا رانندگی می کردم، احساس می کردم که در لبه انتهایی سیاره زمین هستم.
الی کاب ، بی بی سیدلیل ششم : جاده بزرگ اقیانوسی Great Ocean Road

دلیل پنجم : طبیعت و خلاقیت

جهان را دوست دارم؛ زیرا در میان زیبایی های طبیعی انبوه جزیره ای مانند مادیرا Madeira در کشور پرتغال، همیشه فضایی برای تولید خلاقیت وجود دارد. این درب در شهر فانچال Funchal، احساسات من در مورد این جزیره را در خود دارند. تمامی رنگ ها و طرح های شگفت هنری آن، زیبایی را در مقابل پس زمینه یک صخره بزرگ و خشن به نمایش می گذارند.
جودی اتنبرگ ، بی بی سیدلیل پنجم : طبیعت و خلاقیت

دلیل چهارم : کوه ویتنی Mount Whitney

عاشق جهان هستم؛ زیرا در بازدید از کوه ویتنی Mount Whitney، در میان تپه های آلاباما در کالیفرنیا، موفق شدم در یکی از مشهور ترین مکان های فیلم برداری فیلم های وسترن گشت و گذار کنم، بدون وجود حتی یک انسان ، یا کابوی، در آن منطقه.
سارا شرمن ، بی بی سیدلیل چهارم : کوه ویتنی Mount Whitney

دلیل سوم : نهنگ های گوژپشت و سخت پوستان

جهان را دوست دارم ؛ زیرا وقتی در آنتارکتیکا Antarctica (قطب جنوب) هستم و به درون حلق یک نهنگ گوژپشت (نهنگ های کوهان دار 16 متری) در حال غذا خوردن نگاه می کنم، هزاران سخت پوست کوچک را می بینم که برای نجات جان خود در مسیر برعکس شنا می کنند و به یاد می آورم که برای رسیدن به اهدافم، هر یک ذره و یک ثانیه اهمیت دارد.
اریک گاث ، بی بی سیدلیل سوم : نهنگ های گوژپشت و سخت پوستان

دلیل دوم : رنگین کمان

عاشق جهان هستم؛ زیرا بعد از باران، این اتفاق می افتد.
دیو سمینارا ، بی بی سیدلیل دوم : رنگین کمان

دلیل اول : زندگی در یک سیاره بی نظیر

جهان را دوست دارم؛ زیرا زمانی که زیر یک درخت در صحرای نامیبیا دراز کشیده بودم و با دیدن راه شیری در آسمان بالای سرم مفتون شده بودم، تنها به این فکر می کردم که چقدر ما خوش شانس هستیم که در سیاره ای که چنین تنوع بی نظیری از زندگی را به ما هدیه داده است خانه کرده ایم.
ویوین کامینگ ، بی بی سیدلیل اول : زندگی در یک سیاره بی نظیر

1397/02/17
منبع :
تعداد بازدید 382
   مجله
درباره ما

هتل یاب 24،شبکه رزواسیون هتل -گشت و ترانسفر است که از سال 1395، امکان رزرو هتل در بیش از هفتصد هتل و هتل آپارتمان را برای مسافرین فراهم می کند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله هتل های مشهد، تهران، شیراز، اصفهان، کیش، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. تمامي فعالیتهای مربوط به رزرو این سامانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

تماس با ما

شیراز - خیابان 7 تیر - ابتدای هدایت غربی - طبقه فوقانی بانک رفاه - دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری خورشید جهان

09029922245/07132308080

09171202245

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست
شماره حساب ها
ملت
خانم پریسا رابط
5875486451