بهترین هتل های ایسلند برای اقامت در ایسلند!

که در اقیانوس اطلس شمالی واقع شده یکی از بی نظیرترین مکان های روی کره زمین برای گردشگری است. این منطقه که مردمان اسکاندیناوی در قرن نهم میلادی آن را مسکونی کردند، امروزه برای گردشگران، زیبایی بکر، طبیعت گردی، حیات وحش غنی و تنوع فرهنگی را به ارمغان آورده است. در تابستان ها 24 ساعت روشنایی مداوم روز وجود دارد و در پاییز نور شمالگان یا شفق قطبی را می توان دید. بیشتر خطوط هوایی پروازهای مرتبی به ریکیاویک دارند که باعث می شود این سرزمین دور، نزدیک تر از آن چیزی باشد که در ذهن شما است. ریکاویک مکانی صمیمی، امن و مدرن بوده و دورنمای طبیعی که شما را احاطه می کند، خیره کننده و مهیج است. این یک مکان عالی برای طرفداران سرسخت ماجراجویی، دوست داران تاریخ، گردشگران لوکس و خانواده های دارای فرزند است. فرهنگ پرانرژی در ایسلند گرم و پذیرا است و در هر گوشه ای رستوران های غذای دریایی، موزه و سفرهای تجربی فراموش نشدنی وجود دارد. در اینجا تعدادی هتل و اقامتگاه قابل توجه معرفی می شوند که اقامت در ایسلند و دربهترین هتل های ایسلند و لوکس ترین هتل های ایسلند راحت و قابل اعتماد می کنند.

رادیسون بلو - ریکیاویک

محبوب ترین هتل از مجموعه لوکس ترین هتل های ایسلند برای اقامت در ایسلند در ریکاویک رادیسون بلو است که در نزدیکی بسیاری از برترین جاذبه های فرهنگی شهر، حمل ونقل عمومی و فرودگاه قرار گرفته است. تا ایستگاه اتوبوس فقط 150 متر و تا فرودگاه ریکیاویک فقط 1.5 کیلومتر فاصله دارد. 88 مهمانسرا با معماری سنتی و یک رستوران که خوراک ماهی فصل با ترکیبات محلی سرو می کند در اینجا وجود دارد. شما می توانید یک تور تماشای نهنگ را از طریق هتل رزرو کنید، نرخ شبانه از 145 یورو شروع می شود.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 1

هتل 101 - قسمت مرکزی ریکیاویک

برای اقامت در ایسلند هتل 101 باشکوه و مدرن است و برای مهمانانی که به دنبال یک مکان شیک و مد روز هستند 38 اتاق در دسترس خواهد بود. بار و شومینه هتل مکانی گرم و اجتماعی است. همچنین این هتل از بهترین هتل های ایسلند مکان راحتی برای گردشگرانی که مایل اند در جریان اتفاقات اطرافشان باشند است. 101 بخش زندگی شبانه شهر است، بنابراین چیزهای زیادی برای سرگرم کردن شما در اینجا وجود دارد. اگرچه ظاهر بیرونی آن کمتر از هتل های دیگر تأثیرگذار است، ولی فضای داخلی هتل برای اقامت درایسلند شبیه یک گالری هنری است و اتاق های مهمان ها روشن، با روح و دلپذیر هستند.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 2

بلو لاگون - نزدیک ریکیاویک

اگر به دنبال غوطه ور شدن در طبیعت هستید در مجموعه لوکس ترین هتل های ایسلند بلو لاگون یک هتل عالی برای اقامت در ایسلند است، در عین حال که از زندگی شهری هم خیلی دور نیست. به ریکیاویک نزدیک است و جاذبه بزرگش مرداب آب گرم طبیعی آن است. اینجا به خاطر آب گرم موجود، به طور چشمگیری مقصد محبوب گردشگران است و نیز به خاطر نمای آبی درخشانش یکی از بهترین نقاط برای عکاسی به شمار می رود. 15 اتاق وسیع در این هتل وجود دارد، هرکدام ایوان شخصی و چشم اندازی عالی از زمین های احاطه شده با توده های آتشفشانی دارند.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 3

هتل یون - ثینگ ولیر

هتل یون در پارک ملی ثینگ ولیر واقع شده و بهشت عاشقان ماجراجویی است. این هتل بالای دامنه کوه هنگیل در جنوب غربی ایسلند قرار گرفته و با بیابان طبیعی احاطه شده است. هتل نسبتاً تازه ای است و حدود یک ساعت با ماشین تا ریکیاویک فاصله دارد. می توانید همان طور که نوشیدنی کوکتل خود را در بار هتل مزه مزه کرده و کنار شومینه در جوی راحت تمدد اعصاب می کنید، به موسیقی سنتی ایسلندی هم گوش دهید.برای اقامت در ایسلند این هتل دارای یک چشمه آب معدنی برای گرفتن ماساژ و یک استخر بخار آب گرم طبیعی در هوای آزاد هم وجود دارد که می توانید در آن آبتنی کنید. هتل یون مکان دوری است، بنابراین برای رسیدن به آن و سیاحت کردن اطراف نیاز به ماشین خواهید داشت.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 4

هتل راونتاو - جنوب ایسلند

در لیست بهترین هتل های ایسلند هتل راونتاو برای عروسی، ماه عسل و رویدادهای تجاری یک انتخاب پرطرفدار در ایسلند جنوبی است. در اینجا یک رستوران وجود دارد که متخصص ماهی آزاد تازه محلی و غذاهای اسکاندیناوی است. علت اصلی اقامت گردشگران در اینجا، مناظر شگفت انگیز نورهای شمالگان است که به نام شفق قطبی هم شناخته می شوند. هتل در حومه شهر است، در منطقه روستایی بنابراین در خصوص آلودگی نور مصنوعی در زمستان که مانع دیدن ستاره ها می شود نگرانی وجود ندارد. از دیگر فعالیت های محبوب در منطقه می توان به سواری با خودروهای همه جارو (ATV) ، غار نوردی، سورتمه سگی، تماشای پرندگان در زیستگاه طبیعی، ماهیگیری در آب شیرین، گلف و پیاده روی اشاره کرد.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 5

هتل گلیمور - کمالفیورتور

برای توصیف هتل گلیمور که بالای یک آبدره ناهموار در کمالفیورتور قرار دارد، دورافتاده و ساکن بهترین کلماتی است که می توان بکار برد. همان طور که در هتلی هستید که حدود 45 دقیقه از شهر ریکیاویک فاصله دارد، در وان آب گرم طبیعی غوطه ور شوید و شفق شمالی را تماشا کنید. در این هتل رنگارنگ و راحت می توانید انتظار یافتن هنرهای محلی، نقاشی ها، کنده کاری های چوبی، کارهای سفالی و قالی دستباف را داشته باشید. از بهترین هتل های ایسلند هتل 22 اتاق چندبخشی، سه سوئیت و شش کلبه اختصاصی دارد. جو صمیمی و آرام است و وقتی اینجا هستید می توانید به راحتی پیاده روی کنید، نهنگ ها را تماشا کنید و از مناظر حیرت انگیز اطراف عکاسی کنید.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 6

هتل بودیر - شبه جزیره اسنای فلسینس

اگر دنبال جایی خلوت هستید، هتل بودیر در مدت اقامت شما در ایسلند یک مکان عالی برای شما خواهد بود. این مهمانسرا در شبه جزیره اسنای فلسپنس یکی از بهترین چشم اندازها را در ایسلند دارد. شما می توانید مادامی که در این هتل خوش منظره اقامت دارید، زمین های گدازه ای اطراف، یخچال طبیعی اسنای فلسیوکود و مصب رودخانه بودیر را ببینید اینجا برای ازدواج، کنفرانس های تجاری و دیدارهای کاری محل پرطرفداری است که در کنار پارک ملی اسنای فلسیوکود قرار گرفته و تنها یکی دو ساعت با ریکیاویک فاصله دارد. رستوران های عالی که به خاطر ماهی های محلی خوش خوراک، فراورده های کشاورزی و گوشت بره شان مشهورهستند، باعث شهرت این مکان هم شده اند.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 7

هتل ریکیاهید - ریکاهیلث

مشتاقان تماشای پرندگان در زیستگاه طبیعی شان، عاشق ماندن در هتل ریکیاهید می شوند زیرا اینجا برای برخورد با گونه های بی نظیر و زیبایی از پرندگان، جای عالی و مناسبی است که در امتداد خط ساحلی دریاچه میواتن قرار گرفته و دارای نمای آتشفشانی است. این هتل دنج و گرم فقط نه اتاق ، چهار عدد در طبقه بالایی (زیرشیروانی) با نمای دریاچه و کوهستان، پنج عدد در طبقه دوم و یک اتاق استراحت و رستوران در طبقه اول دارد. در نزدیکی میواتن حمام طبیعی در تمام طول سال فعال و باز است، هر روز از ساعت 12 تا 22.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 8

هتل هیدالور کانتری - وست فیوردز ایسلند

برای داشتن یک تجربه واقعاً منحصربه فرد با امکانات رفاهی عالی در ایسلند، اقامت در هتل هیدالور کانتری را در نظر داشته باشید. یک مکان روستایی - کشاورزی ساکت نزدیک کلونی فک های دریایی وست فیوردز است. مادامی که اینجا اقامت دارید، می توانید از گوشت محلی پخته شده خانگی لذت ببرید، که البته بعد از روزها اسب سواری، قایقرانی و ماهیگیری واقعاً دل چسب خواهد بود. امکانات رفاهی متفاوتی اینجا موجود است شامل اتاق استاندارد (اتاق معمولی هتل)، کلبه 4 تا 10 نفره و حتی کمپ. خانواده ها می توانند از استخر آب گرم در هوای آزاد، بوفه صبحانه و مینی گلف اینجا نیز لذت ببرند.

هتل ها و اقامتگاه های ایسلند 9

1396/11/25
منبع :
تعداد بازدید 339
   مجله
درباره ما

هتل یاب 24،شبکه رزواسیون هتل -گشت و ترانسفر است که از سال 1395، امکان رزرو هتل در بیش از هفتصد هتل و هتل آپارتمان را برای مسافرین فراهم می کند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله هتل های مشهد، تهران، شیراز، اصفهان، کیش، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. تمامي فعالیتهای مربوط به رزرو این سامانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

تماس با ما

شیراز - خیابان 7 تیر - ابتدای هدایت غربی - طبقه فوقانی بانک رفاه - دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری خورشید جهان

09029922245/07132308080

09171202245

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست
شماره حساب ها
ملت
خانم پریسا رابط
5875486451