نکات مهم اقامت در هتل | اقامت راحت در هتل و خاطره ای شیرین

برای داشتن یک سفر خوب و خاطره انگیز و اقامت در هتل باید به نکات مهم اقامت در هتل توجه کرد مانند انتخاب یک تور خوب در صورت سفر با تور و یا انتخاب یک پرواز خوب و البته یک هتل مناسب که این مکان مناسب دارای فاکتور های مختلفی می باشد که ما در این مقاله آن را به صورت مفصل برای شما توضیح  می دهیم، هتل در سفر نقش خانه و محل استراحت را دارد یعنی جایی امن از همه نظر که شما در آن احساس امنیت و آرامش می کنید. جایی تمیز در حد خودش. مکانی مناسب برای استراحت و فراغت از خستگی های سفر. رزرو یک اتاق با نرخ ارزان هزینه های بیشتری را برای شما نسبت به یک اتاق مناسب  با قیمتی متوسط می تراشد زیرا هیچ امکاناتی ندارد و شما برای استفاده از امکانات باید این هزینه را در جایی دیگر انجام دهید و باید به ویژگی هتل مناسب اهمیت داد تا اقامت راحت در هتل داشته باشیم.

انتخاب هتل مناسب

1.بررسی موقعیت محلی 

بررسی موقعیت اقامتگاه  به علت سفر بستگی دارد. برای مثال برای اقامت راحت در هتل برای یک سفر  کاری بهتر است به مکان مورد نظر جلسات نزدیک باشد و در یک سفر تفریحی به مراکز خرید  و برای یک سفر زیارتی اگر نزدیک به اماکن زیارتی باشد بهتر است و در هزینه ها صرفه جویی می شود. البته این نزدیکی باید به نحوی باشد که در حد فاصل این مکان ها برای مثال اتوبانی یک طرفه قرار نداشته باشد که برای رفت و آمد شما را به دور زدنی طولانی مجبور کند و یا در قسمتی پر ترافیک قرار نداشته باشد که هر بار ساعت ها وقت شما را بگیرد. پس باید برای رزرو به دقت نقشه منطقه را بررسی کنید که این از ویژگی هتل مناسب است.

موقعیت مناسب محلی

2. وجود ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی را بررسی کنید

در قسمت خدمات که از ویژگی هتل مناسب است، شما می توانید ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی را بررسی کنید. در اکثر شهرها فرودگاه از مرکز شهر فاصله زیادی دارد و هزینه ی تاکسی ها بالا می باشد و البته وسایل نقلیه ی عمومی در هر کجا که توصیه شود در اینجا توصیه نمی شود زیرا بار کردن این همه ساک و چمدان در وسایل نقلیه عمومی منظره قشنگی ندارد و البته کاری بسیار خسته کننده می باشد. پس در هنگام رزرو حتما به ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی توجه کنید زیرا در سفر مهم می باشد که اکثر هتل های کیش این امکان را دارند و این از نکات مهم اقامت در هتل است.

ترانسفر فرودگاهی

3. بررسی موقعیت پارکینگ 

این گزینه باید در مواردی که با اتومبیل خود سفر می کنید مورد توجه قرار بگیرد. در این موقعیت هنگام رزرو حتما باید هزینه پارکینگ هتل را بررسی کنید زیرا برخی از هتل ها به ازای هر بار ورود و خروج هزینه جداگانه ای دریافت می کنند که این مبلغ ممکن است در طول چند روز زیاد شود وبه صرفه نباشد و یا اگر هتل دارای پارکینگ نباشد شما به اجبار باید اتومبیل را در پارکینگ های عمومی قرار دهید که هزینه غالبا بالاتر از حالت اول خواهد بود. برای مثال برای سفر به شهری مثل مشهد این گزینه اهمیت زیادی دارد  مثلا نداشتن پارکینگ در یکی از هتل های خیابان های پر ترافیک و شلوغ مشهد می تواند مشکل ساز شود.

پارکینگ هتل

4.هزینه وعده صبحانه

اکثر هتل ها وعده ی صبحانه را به همراه یک شب اقامت دارند و اختلافی در قیمت این هتل ها با هتل هایی که این وعده را ندارند وجود دارد که اگر قیمت هتل و صبحانه برایتان مهم است می توانید در سایت هتل های ایران اطلاعات هتل ها و داشتن یا نداشتن وعده صبحانه را بررسی کنید.

صبحانه هتل

5.چگونگی دسترسی به اینترنت

شاید وجود اینترنت در هتل برای یکسری از اشخاص مهم باشد شاید از طریق آن بخواهند کارهایشان را بررسی کنند و یا با اقوام و دوستانشان در ارتباط باشند. پس این دسته از افراد بهتر است که از این امکان هتل حتما اطلاعاتی کسب کنند برای مثال برخی از هتل ها شبی 50 هزار تومان می گیرند ولی در آخر مبلغی مثلا 30 هزار تومانی برای هزینه اینترنت از شما می گیرند که این اصلا به صرفه نیست. بررسی این مورد برای هتل های ایرانی در سایت ایران هتل وجود دارد. برخی از هتل ها این امکان را برای مهمانان رایگان در نظر گرفته اند و برخی هم برای این حجم رایگان مرزی را معین کرده اند. برای پیش بینی هزینه ها بهتر است این امکان را بررسی کنیم. در ادامه اگر از اطلاعات بدست آمده اطمینان کامل ندارید می توانید شماره هتل ها را از سایت های مربوطه برداشته و با تماس با هتل اطلاعات دقیقی بدست آورید و با اطمینان از هزینه ها سفری با برنامه ریزی را تجربه کنید.

اینترنت هتل

1396/11/17
منبع :
تعداد بازدید 351
   مجله
درباره ما

هتل یاب 24،شبکه رزواسیون هتل -گشت و ترانسفر است که از سال 1395، امکان رزرو هتل در بیش از هفتصد هتل و هتل آپارتمان را برای مسافرین فراهم می کند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله هتل های مشهد، تهران، شیراز، اصفهان، کیش، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. تمامي فعالیتهای مربوط به رزرو این سامانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

تماس با ما

شیراز - خیابان 7 تیر - ابتدای هدایت غربی - طبقه فوقانی بانک رفاه - دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری خورشید جهان

09029922245/07132308080

09171202245

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست
شماره حساب ها
ملت
خانم پریسا رابط
5875486451